Phyto Color Saç Boyası 5.7 Açık Kestane Bakır
Phyto Color Saç Boyası 5.7 Açık Kestane Bakır

Phyto Color Saç Boyası 5.7 Açık Kestane Bakır

Marka : Phyto
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺154,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺123,00(KDV Dahil)
Barkod : 3338221002624

PHYTOCOLOR

5.7 AÇIK KESTANE BAKIR

TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN BİTKİSEL SAÇ BOYASI

 

PHYTOSOLBA Laboratuvarları’nın yüksek teknolojiye sahip alt yapısı ve bitki uzmanlığındaki deneyimi le bitkisel uzmanlığındaki deneyimi ile bitkisel pigmentlerin renklendirici özelliği kullanılarak geliştirilen Phytocolor, uzun süren ışıltılı ve doğal saç rengini elde etmenize yardımcı olur. Phytocolor, jojoba ve monoi yağlarının birleşimi ile saçların yapısını bozmadan saça renk sağlar. Amonyak içermez.

 

ÖNEMLİ: HER KULLANIMDAN 48 SAAT ÖNCE CİLT ALERJİ TESTİNİN UYGULAMANMASI ZORUNLUDUR.

Seçenek 1-Doğal Saçlarda Uygulama: Saçı tek tek ayırarak karışımı saç dibine aplikatör ile uygulayınız. Sonra ürünün kalanını özenle karıştırarak saçın tamamına dağıtınız. Etki göstermesi için 40 dakika bekleyiniz. Seçenek 2-Boyalı Saçlarda Uygulama: Saçı tek tek ayırarak karışımı saç dibine aplikatör ile uygulayınız. Saç dibinde etki göstermesi için 30 dakika bekleyiniz. Daha sonra ürünün kalanını saç boyunca saç uçlarına dağıtınız. Etki göstermesi için 20 dakika daha bekleyiniz.

Bekleme süresi bittikten sonra saçın üzerine az miktarda ılık su döküp boya maddesini eriyik hale getirmek için hafifçe masaj yapınız. Su berraklaşıncaya kadar saçınızı bol su ile iyice durulayınız. Şampuan kullanmayınız.

Daha uzun süreli renk ve ışıltı için PHYTOCOLOR Renk koruyucu Bakım Ritüeli uygulayınız.

 

: