Skin Ceuticals Hydrating B5 Serum 30 ml
Skin Ceuticals Hydrating B5 Serum 30 ml

Skin Ceuticals Hydrating B5 Serum 30 ml

Marka : Skin
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺670,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺579,00(KDV Dahil)
Barkod : 635494317206

Marka
:
SkinCeuticals
Ürün Serisi
:
Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut
:
30 ml
Güncelleme Tarihi
:
30.01.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi
:
Olgun, kuru ve akneye meyilli cilt tipleri için geliştirilen yeniden yapılandırıcı serumdur. Cilde peeling etkisinde bulunarak yeni ve taze cilt gelişimini destekler. Cilt üzerindeki kırışıklık ve çizgileri giderici bakım sunarak yaşlanma karşıtı bakıma destek verir. Cildin renk tonunun düzenlenmesine de katkıda bulunur.
SkinCeuticals Retexturing Activator Yapılandırıcı Serum

Yenileyici ve canlandırıcı olan bu serum, cilt üstündeki ölü cilt yapısını ortadan kaldırarak cildin savunma duvarını kuvetlendirir ve daha ışıltılı bir cilt olarak gözükmesini sağlamaktadır. Olgun ciltler, kuru ciltler ve  ciltlere yönelik etkili bir üründür.

Yüzeysel kırışık görüntüsünü azaltmaktadır. Cildi yumuşak ve canlı bir dokuya kavuşturma konusunda başarılıdır.   Etkili şekilde bir günlük peeling sonuçlarına ulaşma konusuna yardımcı olmaktadır.

Cilt üstündeki cilt yenilemesine son derece yardımcı olarak, cildi etkili şekilde nemlendirme görevi görür ve sağlar.

Yaşlanma nedenlerine, sebeplerine karşı savaşarak cilt üstünde, cildin savunmasını yükseltilmesinde destekleyici görev görmektedir. Matlık ya da sarartı gibi, ve en önemlisi kızarıklıklarda bu ürün uygulamanız sonucunda cilt üzerinde olumlu etkisi göreceksiniz. Bu tür cilt renk sorunlarının çözümlenmesinde yardımcı olan etkili bir üründür.

Cildinize günden güne değişerek tekrardan aydınlık bir çehre ortaya koyarak, ipeksi bir hal almakta olmakta olan cilt daha elastik ve dolgun bir çehreye sahip olmaktadır.

SkinCeuticals Retexturing Activator Yapılandırıcı Serum Kullanımı:

Günlük hayatın zaman dilimi içinde 1 veya 2 defa dekolte, yüz ve boyun bölgesine 5 ile 6 damla olarak uygulanması gerekmektedir.  Retexturing Activator Yapılandırıcı Serum ile birlikte güneş kremi uygulamanız kesinlikle tavsiye edilmektedir. Güneşin cildinize temas etmesinden muhakkak kaçınmalısınız.

: